Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Пуща-Водица:полвека назад

pusha.com.ua pusha.com.ua

Пущанские красавицы

pusha.com.ua pusha.com.ua

Всё о природе Пуща-Водицы

pusha.com.ua pusha.com.ua
 

17 серпня 2011 року в приміщенні санаторію «Пуща Озерна» відбулась щорічна серпнева конференція педагогічних працівників Оболонського району міста Києва.

У конференції взяли участь Л.Новохатько, заступник голови Київської міської державгої адміністрації, В.Горюнова, начальник Головного управління освіти і науки м. Києва, В.Антонов, голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, П.Совенко, заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, Н.Сікан, Голова батьківської ради Оболонського району.

За багаторічною традицією на конференції були представлені нові директори, вручені почесні нагороди.

Також на конференції було обговорено 

проект Стратегії  розвитку міста Києва до 2025 року. З доповіддю «Стратегічні завдання  розвитку освіти Оболоні» виступила О.Добровольська, начальник управління освіти Оболонського району.

 

На конференції також було розглянуте важливе для країни питання щодо нового антикорупційного законодавства. З доповіддю на цю тему виступив О.Дем’яненко, начальник відділу консультації і правової роботи управління державної служби України в місті Києві та Київській області.