Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Пуща-Водица:полвека назад

pusha.com.ua pusha.com.ua

Пущанские красавицы

pusha.com.ua pusha.com.ua

Всё о природе Пуща-Водицы

pusha.com.ua pusha.com.ua

Новости

На прошлой неделе киевлянка Татьяна Ковальчук во время сбора грибов в трех километрах от санатория «Лісова галявина» столкнулась с волком. 

«Я сразу поняла, что это не пес. Он был выше овчарки, светло-серого цвета с рыжинкой. Глаза маленькие, лапы крупные. Увидел меня и остановился. Я знаю, что нужно избегать взгляда глаза в глаза. Сказала ему: «Я тебя не знаю. Уходи». И он убежал в кусты», — рассказала женщина, пишет газета "Bзгляд". 

По информации издания, похожий случай и тоже в Пуще-Водице месяц назад описала в Живом журнале девушка с никнеймом Туманная Фея: «Отправились за моховиками. Подошли к утерянной тропинке, и тут раздался дикий треск. Метрах в пятнадцати на тропинку выскочила здоровенная лосиха, за ней поспевал лосенок-подросток. Вслед бесшумно вылетел мощный зверь. Вылетел и тут же исчез, не обращая на нас ни малейшего внимания. Волк. Белый». 

Глава Киевского эколого-культурного центра Владимир Борейко на обе истории отреагировал скептически: «Это была собака. Волка может распознать только опытный зоолог». 

Так же считает и сотрудник Института зоологии, заместитель главы Национального экологического центра Алексей Василюк: «Увидеть волка — большая удача, тем более для киевлянина. Это исчезающий вид, его отстреливают браконьеры. Скорее всего, это был или гибрид, или одичавшая собака». 

Однако, как пишет газета, некоторые жители Пущи-Водицы не исключают, что встреченный зверь и правда мог быть волком, только прирученным. Ведь в окрестностях Пущи-Водицы находится много дорогих особняков, у владельцев которых есть свои причуды. Хозяин волка мог выпустить своего опасного питомца погулять, поохотиться.

«ForUm»

Кандидат від об`єднаної опозиції Володимир Ар’єв повідомив, що "прихований кандидат від влади Лев Парцхаладзе веде підкуп шляхом роздачі запрошень до театру в районі Академмістечка, які в театрі міняються на квитки".

За його словами, лікарі діагностичного центру на Мінському масиві Києва отримали завдання від райдержадміністрації "не виписувати людям рецепти і не направляти на аналізи, поки їм не нададуть паспортні дані і не засвідчать своїм підписом намір голосувати за ПР".

Ар’єв також заявив, що його конкурент по округу Олександр Третьяков розповсюджує фальшиві випуски відомих газет та листівки, в яких позиціонує себе як представника об’єднаної опозиції. Зокрема, у газетах, за словами Ар’єва, на одній сторінці міститься зображення Третьякова разом із Кличком, а на іншій сторінці – Кличка разом із Тимошенко.

Скажіть, будь ласка, за кого з кандидатів у народні депутати по Вашому округу Ви б віддали свій голос? ОДНА ВІДПОВІДЬ

Серед усіх, %

Серед тих, хто має намір брати участь у виборах, %

Ар’єв Володимир Ігорович

16,7

20,2

Сергієнко Олександр Іванович

10,7

13,0

Третьяков Олександр Юрійович

7,9

9,0

Парцхаладзе Лев Ревазович

6,0

6,3

Калашніков Олег Іванович

4,3

5,0

Мирончук Володимир Назарович

2,1

2,4

Приходько Микола Сергійович

1,8

1,9

Асадчев Валерій Михайлович

1,3

1,6

ВАЖКО СКАЗАТИ, НЕ ВИЗНАЧИВСЯ (-ЛАСЬ)

30,9

31,4

ВІДМОВА ВІДПОВІДАТИ

5,0

4,4

* Опитування проводилося GFK Ukraine, Rating Group, Центр "Соціальний моніторинг" у межах 218-ого виборчого округу (Київ) з 4 по 9 жовтня 2012 року, опитано 828 респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 3,6%

Кожного року в першу неділю жовтня в Україні святкується День вчителя. Шанують працю вчителів і в Київській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернат №4 для слабозорих дітей. День вчителя - це саме той день, коли учні з відкритою душею вітають своїх вчителів, дякуючи за знання та терпіння, доброту та розуміння. Традиційно в школі щорічно проводиться концерт присвячений Дню вчителя. Ось і цей рік не став винятком. 5-го жовтня в актовій залі школи відбувся святковий концерт, який підготували найкращі учні школи - учасники ВІА "Шкільна пора". Репертуар ВІА був до душі і вчителям, і учням, і друзям, і батькам. Позитивного заряду та настрою повинно вистачити на весь навчальний рік.