Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Пуща-Водица:полвека назад

pusha.com.ua pusha.com.ua

Пущанские красавицы

pusha.com.ua pusha.com.ua

Всё о природе Пуща-Водицы

pusha.com.ua pusha.com.ua

Новости

Все частіше до Пущі приїзджають знімати кіно і це не дивно,як можна не творити в такому надихаючому місці!

для сайта 3             

              РґР»СЏ сайта 2

для сайта

 

Вчера вечером неизвестные сломали лавочку на остановке 1-ой линии. К счастью ее уже благополучно починили!:)

лавочка

 

imgonline-com-ua-Resize-7wJu1NR9wv9BM8xb
На данний час в Пущі-Водиці зосталося вже не так багато пам'ятників архітектури дореволюційного часу.Один з них-дача К.Ефремова.
 Дерев'яний будинок з куполом стоїть у парку на перетинівулиці Гамарника і 10 лінії.Побудований в формі історизму з елементами ренессанса,необароко та класицизму.Композиційним елементом є веранда головного фасаду,увінчана масивним куполом,який спирається на здвоєні різьблені дерев'яні стовпи.Веранду виділяють вдало використані витончені дерев'яні  арки,фільонки та невеликі фронти.Покрівлю периметрально оперізує різьблений дерев'яний підзор.В інтер'єрі зберіглися печіта фрагменти ліпнини.В радянські часи це був корпус №15 санаторія "Первое мая".Зараз гуртожиток на вісім квартир.Неподалік знаходиться більш скромний дачний будиночок 1910 р. побудови (корпус№13),в данний час занедбаний.                                                                                                                       
 
 

пуща

В последнее время в Пуща-Водице разгораются конфликты между экологическими активиставми и предпринимателями, предлагающими услуги на берегу озер. Последние не осуществляют свою деятельность с требованими закона, в то же время претензии активистов и деятельность самого природного парка Голосеевский требуют отдельного юридического разбора. Вопрос выходит за пределы локального конфликта и касается всего Пущанского леса и его правового статуса. 

Пролог:https://www.facebook.com/konstantin.piontkovsky.7/videos/1532363766775193/

Итак, как было выяснено, данная территория входит в парк Голосеевский, о чем свидетельствует Указ Президента «Про створення національного природного парку "Голосіївський" от 27 августа 2007 года №794/2007.

Там есть интересная формулировка,

13220978 1030296610384189 2076027668330533575 nГО «Наша Пуща-Водиця» у партнерстві з Інститутом прикладного мистецтва ім. М.Бойчука планує провести в парку Пуща-Водиця Міжнародний Симпозіум дерев'яної скульптури на тему "Відродження".

Захід триватиме з 17.06 по 26.06. У Симпозіумі братимуть участь десять досвідчених скульпторів, які впродовж 10 днів працюватимуть у нашому парку над скульптурами. Після урочистого завершення заходу, дерев'яні вироби будуть безкоштовно передані громаді Пущі-Водиці для створення парку скульптур.

Ми звертаємось до Вас з проханням стати партнером даного заходу та допомогти у його проведенні фінансово або організаційно!

Для проведення Симпозіуму потрібно: